Vyhledávání

Kontakt

Petra Rožková

739658475

prozkova(at)seznam.cz

Vše o soustředění nba Landštejně najdete zde: Soustředění Landštejn

Zajímavý odkaz na Manuál na závody:http://www.kobchocen.cz/cs/1ob_manual.pdf

 

Trénink

pondělí 27.9. jsou prázdniny - trénink odpadá.

středa 29.9. Sokolák v 16 hodin

pondělí 4.10. trénink od 16.30 v tělocvičně

pondělí 11.10. trénink na Olivovně (u ordinace) - pokud počasí jen trochu dovolí. 

Trénink 22.9. Velké Popovice

 Lehčí                                     2,1 km 7 k                                                        

1.       Marťas                  32:52

2.       Lojza                     35:52

3.       Vilda                     38:52

4.       Maruška               49:19

5.       Vojta a Pája         52:00

6.       Laura                    53:00

7.       Hanka                  55:50

8.       Hugo                    57:00

 

Těžší                                     2,2 km   8k

1.       Barča                    25:24

2.       Fany                     27:40

3.       Anež                     31:38

4.       Mates                  36:29

5.       Eliška                    40:32

6.       Amálka                56:00

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Trénink tělocvična 20.9.2010 - PAMĚŤÁK

1. Matyáš K.         1:46    0 chyb

2. Amálka             2:00    0 chyb

3. -4. Anička         2:14    0 chyb

3.-4. Bára            2:14    0 chyb

5. Maruška          2:29    0 chyb

6. Kryštof             2:59     0 chyb

7. Hanka             3:00      O chyb

8. Jára                3.03        0 chyb

9.-10. Matyáš S.    3:10     0 chyb

9-10. Vilda             3:10    0 chyb

11. Lojza                3:12   0 chyb

12. Tonda                4:07 0 chyb

13. Františka         2:03    1 chyba

14.-15. Anežka      2:10    1 chyba

14.-15. Eliška       2:10    1 chyba

16. Matyáš J.        2:20   2 chyby

17. Hugo            4:37     2 chyby

 

 

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Výsledky tréninků proběhlých:

Sudá - lichá v bouři a dešti:

dlouhá                                    krátká

Barča a Mates 38:58                   Maruška a Kryštof 46:33

Rohlíčkovi  56:28                      Kryštof G. a Jára 51:28

Anička a Matyáš J.  65:00            Vidla a Matyáš S.  53:00

 

*PO 10.5 Výsledky: liniová trať

Na dlouhé trati vynechal autobus závodníků jednu z kontrol. Měl jí jediný Filip (78:44).

Krátká                               Dlouhá

Petr: 46:34                                       Mates: 60:58

Kryštof K.: 49:28                              Anežka 63:26

Vilda: 57:52                                      Anička  68:32

Matyáš S. 59:49                                Matyáš J. 72:45

Alios: 60:35                                       Eliška  74:15

                                                          Judita DNF

*Výsledky PO 3.5.:

1. Mates (A) (7,9) - 41:18         1. Barča (B) (3,5) - 41:18

2. Anežka (A)  -     47:18

8. Hanka (A) (7) - 55:03           3.Anička (B) (3,5,9) 52:29

4.Amálka (A) (3,5,7) -49:38       5. Františka (B) (9) - 52:43

6. Kryštof (3,5,7,9) - 54:07      7. Maruška (9)  -      54:36

9. Filip (3)  - 56:07               10. Matyáš J. (5,7,9) - 56:27

 Scorelauf:

1. Vilda a Tomáš (bez buzoly)

2. Lojza a Míra 

3. Laura s mamkou a Robíkem

4. Lůca, Ema, Vojtík, Hugo

 

*19.4. tréninnk na Jurečku! Výsledky a ke stažení mapa: zakazane zony.pdf (314,5 kB)

zakázané zóny     plná mapa  
1. Mates 28:50   1. Anička a Hanka 25:59
2. Františka 34:05   2.Matyáš J. 28:44
3. Barča 35:20   3. Kryštof 44:36
4. Anežka 41:05   4. Matyáš S. 46:36
5. Filip  43:40   5. Lojzík, Míra, Vilda 49:00
6. Eliška 44:42   Michal DNF
7. Maruška 51:27      
8. Judita 53:04      

* 12.4. - ZMĚNA! Trénink v tělocvičně (16:30 - 17:30)

* Pondělí velikonoční - trénink není

* 29.3. - Trenink na Jurečku